EDİTÖRLER

BAŞ EDİTÖRLER

  • Alpaslan Hamdi KUZUCUOĞLU
  • Bülent EKER

BAŞ EDİTÖR YARDIMCISI

  • İlker USTABAŞ

EDİTÖRLER

  • Çetin YAMAN
  • Erol USTAAHMATOĞLU
  • Ümran SEVİL
  • Vedat TOĞAN

DİL EDİTÖRLERİ

  • Gökşen ARAS (İngilizce)
  • Gülsemin HAZER (Türkçe)
  • Gülten GÖKDEMİR (İngilizce)
  • Sinem HERGÜNER (İngilizce)
  • Yakup POYRAZ (Türkçe)

GENEL YAYIN YÖNETMİ

  •  Hakan AÇIKGÖZ

İSTATİSTİK EDİTÖRLERİ

  • Saliha ÖZPINAR

EKONOMİ EDİTÖRLERİ

  • Ayhan AYTAÇ
  • Cumhur ŞAHİN
  • Erdal ŞEN

PSİKOLOJİ VE SOSYOLOJİ EDİTÖRLERİ

  • Ayça GÜRKAN (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları)
  • Ercan ŞAHBUDAK (Sosyoloji)
  • Ferhal UTKU DOĞAN (Psikiyatri)
  • Havva KAÇAN SOFTA (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları)
  • Tanju SÜRMELİ (Psikiyatri)

İŞ GÜVENLİĞİ EDİTÖRLERİ

  • Ayhan KEPEKLİ
  • Fatih YILMAZ
  • Hüseyin CEYLAN
  • Hacer KAYHAN
  • İsmail EKMEKÇİ
  • Mustafa YAĞIMLI
  • Turabi KARADAĞ

ÇALIŞAN SAĞLIĞI EDİTÖRLERİ

  • Ali Koray KENZİMAN
  • Aliye KAŞARCI HAKAN
  • Fatma YILMAZ KARADAĞ
  • Halim İŞSEVER
  • Mehmet ÜNAL
  • Nurullah YÜCEL
  • Seyhan HIDIROĞLU
  • Suhendan ADIGUZEL VAN ZOELEN

HUKUK ALAN EDİTÖRLERİ

  • Av. Fevzi PAPAKÇI
  • Av. İbrahim DURSUN
  • Av. Nazmi ARİF
  • Av. Onur BAYKAN

İLETİŞİM EDİTÖRLERİ

  • Ayşe ÇATALCALI
  • Emine DEMİRAY

ALAN EDİTÖRLERİ

  • Ayşegül AKDOĞAN EKER (Makine Mühendisliği)
  • Aylin YILDIZ (Tekstil Mühendisliği)
  • Ayşe TÜRKSOY (Spor)
  • Aslı UÇAR (Beslenme ve Diyetetik)
  • Burcu ÖZCAN (Endüstri Mühendisliği)
  • Cumhur ŞAHİN (Finansal Yönetim)
  • Dilek ÖZTAŞ (Tıp Halk Sağlığı)
  • Erdal ŞEN (Yönetim Organizasyon)
  • Erdem GÜNAY (Tıp Göz Sağlığı)
  • Gülten HERGÜNER (Spor)
  • Hülya KALAYCIOĞLU (Orman Endüstri Mühendisliği)
  • Hüseyin CEYLAN (Elektirk Elektronik)
  • Haluk ŞENGÜN (Sağlık Yönetimi Acil Tıp)
  • Kaya YILDIZ (Eğitim)
  • Korkmaz BELLİTÜRK (Ziraat Mühendisliği)
  • Levent BAYRAKTAR (Çevre Sağlığı)
  • Levent ARIDAĞ (Mimarlık)
  • Mümin ŞAHİN (Makine Mühendisliği)
  • Mustafa TALAS (Eğitim)
  • Mehtap ERŞAN (Kimya Mühendisliği)
  • Muhammet Fatih TALU (Bilgisayar Mühendisliği)
  • Murat ÖZYAVUZ (Peyzaj)
  • Mustafa BALCI (Yönetim Organizasyon)
  • Osman KARA (İnşaat Mühendisliği)
  • Selvinaz SAÇAN (Eğitim ve Sağlık)
  • Sibel GÜNDEŞ (Enfeksiyon)
  • Yener ATASEVEN (Tarım)

YAYIN KURULU

  • Ayşegül AKDOĞAN EKER
  • Av. Fevzi PAPAKÇI
  • Av. İbrahim DURSUN
  • Av. Nazmi ARİF
  • Av. Onur BAYKAN
  • Alpaslan Hamdi KUZUCUOĞLU
  • Ayşe TÜRKSOY
  • Ayhan AYTAÇ
  • Ayça GÜRKAN
  • Ali Serdar YÜCEL
  • Bülent EKER
  • Çetin YAMAN
  • Dilek ÖZTAŞ
  • Erdem GÜNAY
  • Debra BOORDEY
  • Doğuş ONUR
  • Ferhal UTKU DOĞAN
  • Farhan AKBAR
  • Gülten HERGÜNER
  • Gökşen ARAS
  • Haluk ŞENGÜN
  • Hans SCHMALZRİE
  • İlker USTABAŞ
  • Jeanne ISABEL
  • Kflai BİEN
  • Klley BRANT
  • Levent BAYRAKTAR
  • Luiz ORTİZ
  • Lan Lİ
  • Masih SHOKRANİ
  • Mümin ŞAHİN
  • Mustafa TALAS
  • Ozan KARABAŞ
  • Pelin AVŞAR KARABAŞ
  • Robin GANDLEY
  • Sadik KHUDER
  • Sophie Lİ
  • Sibel GÜNDEŞ
  • Selvinaz SAÇAN
  • Tanju SÜRMELİ
  • Ümran SEVİL
  • Yener ATASEVEN